דפוס טמפון / טמפוגרפיה

מהו דפוס טמפון ומה הקשר שלו לטמפוגרפיה?

דפוס טמפון שהוא למעשה נגזרת של המילה טמפוגרפיה. זוהי שיטת דפוס אשר מעבירה את המוטיב המודפס בצורה של הטבעה על החומר שעליו מבוצעת ההדפסה.
הליך זה נותן מענה להדפסה על מוצרים בעלי משטח קעור / קמור או מעוגל, וצבע ההדפסה בשיטה זו מתאים ומתקשר למגוון רחב מאד של חומרים כמו פלסטיק, זכוכית, עץ, גומי, סיליקון ואפילו בד וכל סוגי המתכות, כך שלמעשה בשיטה זו של דפוס טמפון (פד פרינט) ניתן להדפיס על כל סוג של חומר ובכל צורה שהיא.
דפוס טמפון הינו צורת הדפסה מהירה ביותר וכושר ההספק של מכונת ההדפסה יכול להגיע מעל לאלף הדפסות בשעה.
זו הסיבה שבדפוס טמפון משתמשים לסימון מוצרים בענף התעשייה וגם בהדפסה של מגוון רחב של מוצרי פרסום כמו כוסות, בקבוקים, מציתים, עטים וכדורים והכל במהירות ובאיכות הגבוהה ביותר.

דפוס טמפון – איך זה עובד?

דפוס טמפון דומה מאד לצורה של הטבעה עם חותמת.
כאשר ישנה כרית שעשויה מסיליקון והיא סופגת את הצבע והלוגו מתוך הגלופה שהוכנה מראש ומטביעה את הלוגו על המוצר שאותו רוצים להדפיס.
מכונת ההדפסה תטביע כמו חותמת את כרית הסיליקון על הגלופה כדי שהיא תספוג את הצבע ותעביר את התצורה בצורה מדויקת לחומר המודפס.
מאחר וזה נעשה בדיוק כמו חותמת שיטה זו הינה מהירה ביותר וצבע ההדפסה מתקשר ומתחבר מהר לחומר המודפס, הצבע מתייבש במהירות ומאחר וכמות הצבע שמועברת היא מדודה ומדויקת צבע ההדפסה נשאר יציב על החומר המודפס, לא יורד ולא מתקלף ממנו.
בדפוס טמפון זה לא משנה כלל ממה מורכב משטח ההדפסה או באיזה צורה היא ולכן היא שיטת הדפסה יעילה ביותר.

דפוס טמפון בברלין הדפסות

אנו בברלין הדפסות מיומנים ובעלי ניסיון רב בהדפסה בשיטת טמפוגרפיה. אנחנו יודעים להתאים את צבע ההדפסה לחומר המודפס - כאשר מדפיסים על מתכת הצבע שבו נשתמש יתאים בדיוק לאותה מתכת וישאר יציב.
כושר ההספק שלנו גבוה ביותר, יש לנו שתי מכונות הדפסה אוטומטיות כאשר הגדולה ביותר יכולה להגיע לשטח דפוס של 30 ס"מ בקירוב.
אנחנו תמיד עומדים בזמני האספקה המבוקשים של הלקוח ונשמח לתת לכם שירות ומענה יעיל ואיכותי.
להלן מספר דוגמאות של עבודות אותם ביצענו בהליך של הדפסת טמפון:

דוגמאות מוצרים עם הדפסת טמפון

דפוס טמפון בפעולה - סרטוני וידאו


דפוס ברלין – מעל 70 שנה של אהבה לדפוס

חברת ברלין הדפסות בע"מ הוקמה בשנת 1955, ובהדרגה תפסה את מקומה כמובילה בתחום הדפסת המשי בישראל.  החברה יושבת באזור התעשיה של ראשון לציון ומספקת שרותי גלופה, הדפסה למוסדות, חברות, פרטיים ושרות למרבית בתי הדפוס בכל הארץ. אנו אוהבים את מה שאנחנו עושים במפעל הדפוס שלנו וזה מתבטא בכל מתנה, מוצר ושירות שאנו מספקים ללקוחותינו.


 

Top